Niebezpieczni Synowie (EBOOK)

$8.00
Short description:
Ta książka jest kolejnym darem, jaki spłynął spod pióra Daga Hewarda-Millsa, skierowanym do wszystkich kapłanów, którzy zechcą ją przeczytać. Odpowie ona na pytania o to, jak radzić sobie w złożonych relacjach między ojcami a synami.  Dzięki nauczaniu zawartemu w tej książce, odwrócisz...
E-pol22

This product is a digital download

.

Ta książka jest kolejnym darem, jaki spłynął spod pióra Daga Hewarda-Millsa, skierowanym do wszystkich kapłanów, którzy zechcą ją przeczytać. Odpowie ona na pytania o to, jak radzić sobie w złożonych relacjach między ojcami a synami. 
Dzięki nauczaniu zawartemu w tej książce, odwrócisz przekleństwo, jakie dotknęło twoje życie, i sprawisz, że spłynie na ciebie błogosławieństwo. Ojcowie to wyjątkowi ludzie, którzy wychowują synów i podopiecznych. Bez ojców nie byłoby dzieci, które sprawowałyby posługę następnym pokoleniom.
Boże powołanie rozkwita lub obumiera wraz z twoją zdolnością do nawiązywania relacji z ojcami. Przeczytaj tę książkę, a unikniesz przekleństwa związanego  z pozbawieniem ojca należnej czci, nieposłuszeństwem  i wątłymi relacjami z ojcami.